Vzorkové prodejny designových koupelen KREINER 

Chcete luxusní koupelnu. Originální koupelnu, která bude do posledního detailu odpovídat Vašim představám, a každý Vám jí bude závidět? Vzorkové prodejny KREINER jsou tím pravým místem, kde se Vaše sny mohou stát skutečností.

PRAHA 1

Showroom Kreiner - Praha 1

Na 1200 m2 najdete kóje vybavené do posledního detailu, wellness centrum i řadu plně funkčních koupelen, kde si můžete vystavené produkty přímo vyzkoušet. Je vám zde k dispozici odborný personál, který vám pomůže s vlastním návrhem vybavení, připraví cenovou nabídku a vytvoří 3D vizualizace. V showroomu naleznete mimo jiné výrobky světoznámých značek: sanitární keramiku, vany či obklady a dlažby  Villeroy & Boch, vodovodní baterie, sprchy a doplňky Dornbracht, sanitární keramiku Duravit, designové radiátory Zehnder a mnoho dalšího.

VIRTUÁLNÍ PROHLÍDKA - ČÁST 1   VIRTUÁLNÍ PROHLÍDKA - ČÁST 3

VIRTUÁLNÍ PROHLÍDKA - ČÁST 2   VIRTUÁLNÍ PROHLÍDKA - ČÁST 4

SHOWROOM Klimentská 36, Praha 1, 110 00 Praha - Nové Město, tel.: 224 811 136, e-mail: praha1@kreiner.cz
Otevřeno: po-pá 9 -17 hod.                                       Domluvte si schůzku.


BRNO

Showroom Kreiner Brno

Showroom vyhovuje nárokům všech uživatelů a přijdou si zde na své nejen ti, kteří hledají luxus, ale i zákazníci, kteří potřebují standardní či výhodnější řešení pro svoji koupelnu. Každý si dokáže vybrat sortiment, jaký mu je nejbližší, od nabídky zařizovacích předmětů po obklady a dlažby. Veškerý sortiment vám nabídne vyškolený personál s praxí v oboru prodeje koupelnového vybavení.

SHOWROOM Cimburkova 10, 612 00 Brno
tel.: 549 210 428, e-mail:brno@kreiner.cz
Otevřeno: po-pá 9 -17 hod.                                       Domluvte si schůzku.


VEJPRNICE

Vzorková prodejna ve Vejprnicích v tuto chvíli prochází kompletní rekonstrukcí. Již brzy Vám nabídneme široký sortiment volně stojících van Kreiner a dalšího vybavení koupelen.