Kontakty 

Centrální sklad, vedení společnosti

Tyršova 686, 330 27, Vejprnice u Plzně
tel.: 377 830 111, fax : 377 826 751
e-mail: info@kreiner.cz
Otevírací doba: Po - Pá 7:00 - 16:00 hod.

Wolfgang Kreiner, Radka Kreinerová - vedení společnosti

Martin Klokočník - vedoucí prodeje
tel.: 724 344 766, e-mail: klokocnik@kreiner.cz

Radek Novotný - oblastní manažer prodeje ČR
tel.: 724 029 792, e-mail: rnovotny@kreiner.cz

Jana Wimmerová - vedoucí nákupu
tel.: 377 830 134, e-mail: jwimmerova@kreiner.cz

Pavel Weingärtner - e-shop, marketing
tel.: 377 830 122, e-mail: pavelw@kreiner.cz

Ladislav Vaník - vedoucí IT
tel.: 377 830 115, e-mail: lvanik@kreiner.cz

Martin Černý - vedoucí logistiky
tel.: 377 830 129, email: mcerny@kreiner.cz

Petr Kalvas - vedoucí centrálního skladu
tel.: 377 830 151, email: pkalvas@kreiner.cz

Martin Glaser - vedoucí pobočky Vejprnice
tel.: 377 830 133, email: mglaser@kreiner.cz

Martina Milotová - účtárna
tel.: 377 830 124, e-mail: mmilotova@kreiner.cz

objednávky zboží e-mail: objednavky@kreiner.cz  

Bonus program Kreiner: Pavel Weingärtner
tel.: 724 922 058, email.: pavelw@kreiner.cz                                                       


Pobočky velkoobchodu 

PRAHA

Štúrova 1701/55, 140 00, Praha 4
tel.: 227 157 278, fax: 227 157 279
e-mail: praha4@kreiner.cz
otevírací doba: Po - Pá 7:00 - 16:00 hod.
vedoucí pobočky: Alena Maierová

Podleská 1521/7b, 104 00 Praha 22
tel: 255 711 813, fax: 255 711 812
e-mail: praha10@kreiner.cz
otevírací doba: Po - Pá 7:00 - 16:00 hod.
vedoucí pobočky: Jan Slávik

PLZEŇ

Tylova 49, 301 24, Plzeň
tel.: 377 220 991, fax: 377 226 770
e-mail: plzen@kreiner.cz
otevírací doba: Po - Pá 7:00 - 16:00 hod.
vedoucí pobočky: Pavel Karkoš

BRNO

Cimburkova 10, 612 00, Brno
tel./fax : 549 210 429
e-mail: brno@kreiner.cz
otevírací doba: Po - Pá 9:00 - 17:00 hod.
vedoucí pobočky: Jiří Jašek

KLADNO

Wolkerova 2766, 272 01, Kladno
tel.: 312 521 747, fax: 312 521 983
e-mail: kladno@kreiner.cz
otevírací doba: Po - Pá 7:00 - 16:00 hod.
vedoucí pobočky: Pavla Jansová

MOST

Dělnická 16, 434 01, Most
tel.: 476 700 736, fax: 476 701 066
e-mail: most@kreiner.cz
otevírací doba: Po - Pá 7:00 - 16:00 hod.
vedoucí pobočky: Pavel Kříž

KARLOVY VARY

Jáchymovská 450/37, 360 04, Karlovy Vary
tel.: 353 233 011, fax: 353 233 007
e-mail: karlovy.vary@kreiner.cz
otevírací doba: Po - Pá 7:00 - 16:00 hod.
vedoucí pobočky: Rostislav Štěpán

SOKOLOV

Slovenská 1917, 356 01, Sokolov
tel.: 352 605 842, fax: 352 605 073
e-mail: sokolov@kreiner.cz
otevírací doba: Po - Pá 7:00 - 16:00 hod.
vedoucí pobočky: Rostislav Štěpán

HORNÍ BŘÍZA

Tovární ulice, 330 12, Horní Bříza
tel.:725 730 583
e-mail: dbarta@kreiner.cz
otevírací doba: Po - Pá 7:00 - 16:00 hod.
vedoucí pobočky: David Bárta


Vzorkovny luxusních koupelen

Klimentská 36, Praha 1
110 00 Praha - Nové Město
tel.: 224 811 136
e-mail: praha1@kreiner.cz  
otevírací doba: Po - Pá 9:00 - 17:00 hod.
Vedoucí pobočky: Aleš Široký


                                                    

Tyršova 686, 330 27, Vejprnice u Plzně
e-mail: info@kreiner.cz