Společnost KREINER na veletrhu FOR ARCH 2017

zpět

 

Společnost Kreiner letos na FOR ARCHu nebude chybět

Od 19. do 23. 9. ožije letňanský výstavní areál největším mezinárodním stavebním veletrhem FOR ARCH. I letos na setkání odborníků i laiků z oblasti stavebnictví a přidružených oborů přijala pozvání řada významných vystavovatelů z domova i ze světa.  Mezi nimi i společnost Kreiner, která nechá návštěvníky nahlédnout do pestré nabídky volně stojících van a umyvadel na desku, které jsou žhavou novinkou z vlastní produkce Kreiner. Výstavní stánek  2D09, kde se expozice nachází, doplňuje nová kolekce WC sedátek Duravit. Duravit SensoWash® byl navržen speciálně pro potřeby osobní hygieny. SensoWash® je nabízen ve dvou různých segmentech pohodlí: D-Code a Starck s jedinečně sladěnými designy.
V posledních letech o volně stojící vany projevují stále větší zájem zejména hotely a penziony, které svým návštěvníkům chtějí nabídnout něco více než jen relaxaci v teplé lázni. Dle odezvy hoteliérů se daleko lépe prodávají pobyty v pokojích, které jsou vybaveny volně stojícími vanami. Hoteloví hosté si tak dopřejí odpočinek ve vaně, kterou doma nemají. Mohou si tak užít malý soukromý wellness.
Návštěvníci FOR ARCH mimo jiné uvidí volně stojící vany Kreiner (konkrétně modely Prague, Lyon, Vegas, Darwin, Madrid), které jsou vyrobeny v České republice ze značkových akrylových desek Lucite. Dále bude možné si prohlédnout umyvadla Kreiner z umělého kamene na desku s umyvadlovými bateriemi Kreiner a volně stojící vanové baterie Steinberg.
Vystavené vzorky van bude možné zakoupit s veletržní slevou až 50%.
 
Problematice wellness center v hotelovém provozu, zkušenostem provozovatelů z ČR i ze světa se bude věnovat v pořadí již třetí ročník konference HOTELOVÉ WELLNESS & SPA, která se uskuteční 20. září 2017 v Konferenčním sále 1 výstaviště PVA EXPO PRAHA. Osmadvacátý ročník mezinárodního stavebního veletrhu FOR ARCH nabídne i letos velmi bohatý program i další zajímavé akce pro odborníky i laickou veřejnost.
 K vidění bude například finální klání mladých zedníků a truhlářů v rámci Soutěžní přehlídky stavebních řemesel SUSO a vůbec poprvé budou moci zájemci shlédnout ve speciálně vyhrazené expozici TECHNOLOGICKÉHO FÓRA – GRAND PRIX prezentace soutěžních produktů a technologií. Velmi zajímavou akcí bude také další ročník konference POŽÁRNÍ BEZPEČNOST STAVEB a konference KŘIŽOVATKY ARCHITEKTURY, na které jako host vystoupí špičkový mexický architekt Alberto Kalach.
Premiéru na letošním ročníku mezinárodního stavebního veletrhu FOR ARCH bude mít TECHNOLOGICKÉ FÓRUM – jednodenní diskusní setkání investorů, developerů, projektantů, představitelů státní správy, samosprávy, akademické obce a vystavovatelů. Na souhrnný přehled aktuálního vývoje stavebnictví v roce 2017 naváže diskuse k dopadům novely stavebního zákona, novým technologiím pro chytré budovy, prezentovány budou i informační modely budov BIM a rovněž možnosti získání státních dotací. Akce se koná 20. září v PVA EXPO PRAHA.

Budete u toho také?
Volnou vstupenku na FOR ARCH si můžete stáhnout zde.