ISH Frankfurt 2017

zpět

Po dvou letech opět otevře brány veletrh ISH ve Frankfurtu.

Na 2400 vystavovatelů a přibližně 200 000 návštěvníků, tak by se ve stručnosti dal charakterizovat letošní ročník největšího veletrhu, zaměřeného na vybavení koupelen, energie a technologie, který tradičně probíhá ve Frankfurtu. Nese název ISH a v polovině března si ve známém německém městě dají dostaveníčko zástupci výrobců předních světových značek. Pro většinu firem je to nejdůležitější akce k představení svých novinek. Plně obsazené výstavní centrum je toho dokladem. ISH je světovou jedničkou mezi podobně zaměřenými veletrhy. Nejnovější trendy, technologie, vývoj a inovace jsou hlavním motivem, který zaručuje prestiž akce.
Veletrh je i letos rozdělen na několik částí. V halách výstaviště se setkáte s prezentací firem zaměřených na vybavení koupelen a instalační techniku. Letos je motem "Technology for People". Především proto půjde hlavně o design, zdraví, wellness, pohodlí, stejně jako zachování zdrojů a hygienu. Vystavovatelé z této oblasti upřednostňují design, zajímavá, ojedinělá a netradiční koupelnová řešení.
Sekce "ISH energie" představí nové energetické technologie, obnovitelné zdroje, klimatizace, chlazení a větrání i rekuperační jednotky. Tyto trendy budou k vidění v halách číslo 8, 9, 10, 11 a na gallerii. Zde se vše bude točit kolem energetické účinnosti a tepelného pohodlí v budovách. Představí se aktuálně nejúčinnější technologie včetně řešení inteligentních budov.
Dále se zde samozřejmě budou prezentovat přední výrobci z oblasti instalací, firmy zaměřené na domovní automatizace, hospodaření s energiemi, měření, řídící techniku, armatury pro topné systémy a podobně. Najdete zde i světoznámé výrobce v oblasti efektivního vytápění a technologií z obnovitelných zdrojů energie.
Technologie klimatizace, chlazení a větrání je zastoupena na veletrhu ISH pod názvem "Aircontec". V této oblasti se mimo jiné představí domácí ventilační systémy.
O novinkách z veletrhu ISH vás budeme postupně informovat na našich stránkách.